Naudinga
Įspūdžiai iš parodos "Mokykla2018"

Prisipažinsime.

Prieš parodą velniškai nerimavome. Nerimavome gal dėl to, kad skubėjome. Paskutinę minutę kūrėme skrajutes, paskutinę minutę baigėme montuoti video, paskutinę minutę papuošėm stendą lipduku ir marškinius lyginomės taip pat paskutinę minutę. Normalu, įprasta, atrodo kas čia tokio? Tokio, tokio. Neturėjome realios patirties tokio tipo renginiuose, tad iš savo saugios komforto zonos žengėme ne itin drąsiai.

Bet.

 • Pasileidome reprezentacinį filmuką ir godžiai rijome įspūdžius.
 • Sąžiningai, be jokių pagrąžinimų pasakojome apie savo sukurto produkto naudą mokyklai.
 • Buvome smalsūs ir prisirinkome idėjų kaip galėtume dar patobulėti.
 • Džiaugėmės kiekvienu, kuris sustojo prie mūsų ir išklausė. Na, arba pasivaišino saldainiais.
 • Maloniai stebėjomės kitų parodos dalyvių draugiškumu - užmezgėme įdomių kontaktų.
 • Žodį "patinka" išgirdome daug daugiau kartų, nei mūsų Facebook puslapis turi patiktukų.
 • Jei gerąją energiją būtų galima skaičiuoti vienetais, tai mes jos atidavėme kur kas daugiau, nei išdalinome reklaminių skrajučių.
 • Iš tikrųjų gavome tiek daug gerų emocijų, kad po metų tikrai norėsime pakartoti.


O toliau.

Pasidžiaugėme dėmesiu. Pasidalinome įspūdžiais. Eisime dirbti. 

Tikslai maždaug tokie:

 • Rasti būdų, kaip dar sparčiau įgyvendinti naujus projektus. Turime minčių, kaip automatizuoti dalį darbo.
 • Sutaupytą laiką skirti komunikacijai su mūsų mokyklų internetinių svetainių administratoriais. Turime minčių siųsti periodinį naujienlaiškį su pastebėjimais, patarimais, naujų arba dar neiškomunikuotų funkcijų pristatymais.
 • Metas būtų parengti mokyklų internetinių svetainių naudojimo gaires. Turime minčių sudėti nedidelės apimties PDF, kuri ilgainiui galėtų tapti kaip kokia maldaknygė mokyklų administracijoms ir svetainių administratoriams.

Palaikinkite šiandien arba laukite kitos gražios dienos!

 • Ar ši informacija naudinga?
Ankstesnės naujienos