Naudinga

DUK

Ką turite omenyje standartizuotas dizainas?

Išanalizavome mokyklų internetinės komunikacijos poreikius, turinio publikavimo ir valdymo problemas. Sukūrėme bendruosius biudžetinių įstaigų internetinių svetainių reikalavimus atitinkančią svetainės struktūrą, kurdami informacinę architektūrą, panaudojome šių dienų vartotojų naudojimo gerąsias praktikas . Viso to visumą vadiname STANDARTU.

Priešingybė ne standartui būtų tai, kad kiekviena mokykla darytųsi tai pagal save. Greičiausiai, susikoncentruotų ant svetainės grožio dalykų ir niekam nerūpėtų ar ta svetainė lankoma, kiek laiko ją užtrunka administruoti, kaip tai sudėtinga, ką daryti kai kažkas sugriuvo ir panašiai.

Kokia kaina mokant kas mėnesį? Nuo ko priklauso? Keleriems metams sutartis?

Šiuo metu turime tokią kainodaros lentelę, kurią skelbiame viešai:
https://www.svetainesmokykloms.lt/nuoma

Tikriausiai labiausiai protinga būtų susimokėti iš karto arba per du metus. Galite pasiūlyti ir savo sąlygas – atidėjimo klausimus svarstome.

Per kiek laiko padarote svetainę?

Įmanoma keletos savaičių bėgyje, bet paprastai tai įvyksta per mėnesį. Laikas susijęs su tuo,  kaip greitai reaguosite į mūsų paklausimus ar surasite laiko trūkstamam turiniui parengti. Ne paskutinėje vietoje ir mūsų pačių užimtumas

Ar esamą aktualų turinį galite perkelti į naują svetainę?

Esant techninėms galimybėms, taip.  Kol kas neturėjome nei vieno atvejo, kai perkėlimas buvo neįmanomas. Buvo sunkus, beveik neįmanomas, bet vis tiek surasdavome sprendimą atlikti užduotį. Turinys, o ne gražios spalvos ir dailios linijos yra interneto svetainių karalius, dėl jo visada verta pasistengti.

Ar teikiate savo darbams garantiją?

Mažiausiai 5 metus galite būti ramūs. Mes oficialiai, sutartyje  įsipareigojame prižiūrėti interneto svetainės techninę būklę, konsultuoti turinio valdymo klausimais NEMOKAMAI.

Ar svetainė sukurta su puikiu skaitymu mobiliojoje aplinkoje?

Pritaikymas mobiliems įrenginiams yra.

Administruojama po to įstaigoje, ar viskas tik per jus?

Turinio administravimas po svetainės paleidimo vyks jau jūsų įstaigos viduje. Yra sukurta intuityvi turinio valdymo sistema, parengtos instrukcijos, dirbame su video pamokomis, mielai konsultuojame gyvai. Jokios programavimo žinios nėra būtinos. Turiniu gali rūpintis ne vienas ir ne du įstaigos nariai. Kažkas už naujienų/straipsnių kėlimą gali būti atsakingas, o kažkas gali prisižiūrėti ir tik savo pareigybei priskirtą sritį, kaip viešųjų pirkimų dokumentų administravimas.

Ar būtų išlaikomos esamos el.pašto dėžutės (domenas)?

Taip.  Tik viską reikėtų perkelti į mūsų serverius (serverio kaina ~80 EUR metams). Jei esate kam nors už tai sumokėję, skaičiuosime nuo tos dienos kada baigiasi kontraktas pas kitą tiekėją.

Serveris privalo būti mūsų, nes kitaip mes negalėsime teikti NEMOKAMOS techninės priežiūros, taisyti klaidų, pridėti papildomo funkcionalumo, kuris pas mus laikas nuo laiko atsiranda.

Ar būtina užsakyti logotipą pas jus?

Nebūtina. Šią paslaugą teikiame tiems kam reikia, o reikia daugumai, nes švietimo įstaigų identiteto reikalai daugelyje įstaigų labai jau vidutinio lygio. O kai ši problema neišspręsta, labai sunku išgauti interneto svetainės patrauklumą ir estetiškumą.

Ar galima prieš užsakant išbandyti?

Be abejo. Preneškite mums apie savo norą ir mes Jums sudarysime tokią galimybę.