Naudinga

DUK

Ką turite omenyje standartizuotas dizainas?

Išanalizavome mokyklų internetinės komunikacijos poreikius, turinio publikavimo ir valdymo problemas. Sukūrėme bendruosius biudžetinių įstaigų internetinių svetainių reikalavimus atitinkančią svetainės struktūrą, kurdami informacinę architektūrą, panaudojome šių dienų vartotojų naudojimo gerąsias praktikas . Viso to visumą vadiname STANDARTU.

Priešingybė ne standartui būtų tai, kad kiekviena mokykla darytųsi tai pagal save. Greičiausiai, susikoncentruotų ant svetainės grožio dalykų ir niekam nerūpėtų ar ta svetainė lankoma, kiek laiko ją užtrunka administruoti, kaip tai sudėtinga, ką daryti kai kažkas sugriuvo ir panašiai.

Per kiek laiko padarote svetainę?

Laikas susijęs su tuo,  kaip greitai reaguosite į mūsų paklausimus ar surasite laiko trūkstamam turiniui parengti. Ne paskutinėje vietoje ir mūsų pačių užimtumas

Ar esamą aktualų turinį galite perkelti į naują svetainę?

Esant techninėms galimybėms, taip.  Kol kas neturėjome nei vieno atvejo, kai perkėlimas buvo neįmanomas. Buvo sunkus, beveik neįmanomas, bet vis tiek surasdavome sprendimą atlikti užduotį. Turinys, o ne gražios spalvos ir dailios linijos yra interneto svetainių karalius, dėl jo visada verta pasistengti.

Ar teikiate savo darbams garantiją?

Mažiausiai 2 metus galite būti ramūs. Mes oficialiai, sutartyje  įsipareigojame prižiūrėti interneto svetainės techninę būklę, konsultuoti turinio valdymo klausimais NEMOKAMAI. Norime, kad produktas nesentų, todėl nemažai investuojame į jo patobulinimus, kurie visą galiojančios licencijos laikotarpį bus diegiami taip pat NEMOKAMAI.

Ar svetainė sukurta su puikiu skaitymu mobiliojoje aplinkoje?

Pritaikymas mobiliems įrenginiams yra.

Administruojama po to įstaigoje, ar viskas tik per jus?

Turinio administravimas po svetainės paleidimo vyks jau jūsų įstaigos viduje. Yra sukurta intuityvi turinio valdymo sistema, parengtos instrukcijos, dirbame su video pamokomis, mielai konsultuojame gyvai. Jokios programavimo žinios nėra būtinos. Turiniu gali rūpintis ne vienas ir ne du įstaigos nariai. Kažkas už naujienų/straipsnių kėlimą gali būti atsakingas, o kažkas gali prisižiūrėti ir tik savo pareigybei priskirtą sritį, kaip viešųjų pirkimų dokumentų administravimas.

Ar galima prieš užsakant išbandyti?

Be abejo. Preneškite mums apie savo norą ir mes Jums sudarysime tokią galimybę.