Naudinga

Duk

Bendraudami su mokymo įstaigų atstovais susilaukiame vienas į kitą panašių klausimų. Kad sutaupytume laiko Jums ir sau, surašėme visus svarbiausius atsakymus į vieną vietą. Žinoma, jei kils naujų - drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais.

 

DUK atsakymai

1. Kiek laiko užtrunka sukurti interneto svetainę mokykloms?

Techninis įgyvendinimas yra pakankamai greitas, tad esant idealiai komunikacijai tarp mūsų ir jūsų mokyklos svetainė gali startuoti per kelias savaites.

2. Ar perkeliate senos interneto svetainės turinį?

Perkeliame viską, kas iš tikrųjų reikalinga ir kam nėra jokių techninių kliūčių. Pabandome, bet neįsipareigojame perkelti daugiau nei keletos metų senumo naujienų archyvų. Paprastai paliekame prieigą prie senosios svetainės.

4. Ar sugebėsime svetainę administruoti?

Žinoma, kad taip. Interneto svetainė sukurta ant draugiškos vartotojui turinio valdymo sistemos, be to jūs visada galėsite pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

5. Ar mokiniai nieko nesugadins jei leisime jiems administruoti mokyklos interneto svetainę?

Mokinių administravimo paskyra leidžia redaguoti tik tas svetainės dalis, kurioms yra suteiktos teisės. Jaunimas imlus naujovėms, tad nei kiek ne abejojame, kad didelių „avarijų“ nebus.

5. Turinio keitimo darbus galima atlikti tik mokykloje?

Bet kur, kur yra interneto ryšys ir kompiuteris. Administravimas galimas net ir per jūsų plančetinį ar tai mobilųjį telefoną.

6. Kas yra profesionalus logotipas(emblem), ar mokyklai to tikrai reikia?

Profesionalus logotipas yra padarytas viena iš vektorinės grafikos programa, o ne Word ar Paint. Toks logotipas jau gali būti naudojamas ne tik internet svetainėje, bet ir spausdinant kalendoriukus, tušinukus, vėliavas ar kitą mokyklos atributiką.

7. Ką daryti jei kažkas nesiseka su administravimu?

Parašyti laišką mokyklos@webas.lt , paprastai atsakome labai operatyviai.

8. Ką daryti jei interneto svetainės norime dabar, bet kol kas neturime biudžete paskirtų pinigų?

Parašyti laišką mokyklos@webas.lt , kąnors sugalvosime.