Naudinga
Pažinkite galimybes
Didžioji dalis mūsų projekto administratorių NĖRA informatikos mokytojai.
Turinio valdymą organizuojame taip, kad viskas būtų kuo intuityviau, paprasčiau, greičiau ir liktų kuo mažiau galimybių suklysti. Priimame pastebėjimus, pasiūlymus, mums rūpi, kad sistema veiktų taip kaip turi veikti.

 • Privalumai

  • Svetainė turinio kėlimui parengiama per 7 darbo dienas.
  • Išskirtinai patogi turinio valdymo sistema (žiūrėkite video)
  • Teikiama operatyvi, nemokama pagalba turinio administratoriams
  • Vykdoma nuolatinė ir nemokama techninė priežiūra
  • Projektas sukurtas vadovaujantis LR VYRIAUSYBĖS išleistu nutarimu. „Dėl Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašo patvirtinimo”.
  • Kuriami nauji funkcionalumai
  • Protinga kainodara
 • Video pamokėlės
  Turinio valdymo sistema yra labai intuityvi. Turinio valdymas nėra raketų mokslas - viskas paprastai, logiškai, sklandžiai.

  Kad būtų drąsiau pradėti naudoti, susipažinkite su video pamokėlėmis, kuriose apžvelgėme svarbiausius turinio valdymo momentus.
Straipsnių įkėlimo vedlys

Sukūrėme praktiką ir sprendimą, kuris leidžia staipsnių publikavimą padaryti ir greitesnį, ir patogesnį.

Objektų įterpimas sintaksių pagalba

Sukurtas vartotoju itin draugiškas sprendimas leidžiantis tiksliai ir patogiai naudoti turinio objektų įterpimo galimybes. Sintaksės pagalba galima įterpti aveikslėlius su įvairiomis jų atvaizdavimo variacijomis, video, navigacijas, dokumentus iš dokumentų banko, darbuotojų kortelę.

Stiliaus šiukšlių tikrinimo įrankis

Sukūrėme įrankį, kuris straipsniuose tikrina ar nėra paliktų stiliaus šiukšlių, taip pagelbėdamas išlaikyti tvarkingą svetainę.

Turinio audito įrankis

Turinio kokybei palaikyti sukūrėme praktiką ir įrankį, kuris leidžia patogiai susižymėti taisytinas vietas, o vėliau jas išdiskutuoti su atsakingais asmenimis.

Dokumentų valdymo įrankis

Sukurtas sprendimas dokumentų valdymui. Sistema leidžia klasifikuoti, įkelti, perkelti, trinti dokumentus. Filtruoti pagal kategorijas, ieškoti pagal pavadinimą. Įterpti failus betkurioje svetainės dalyje pavieniui arba grupėmis. Integruota ir turinio audito dalis.

Užrakinimo funkcija

Sukūrėme funkciją leidžiančią užrakinti dokumento parsiusiuntimą, parodyti galeriją. Priėjimas prie turinio tampa galimas tik slaptažodį žinantiems bendruomenės nariams. 

Mokinių sąrašų skelbimas

Sukurtas įrankis, leidžiantis organizuoti mokinių priėmimo sąrašus neatskleidžiant vardų ir pavardžių. Atsakymas duodamas pagal mokinio ID, kurį mokykla išduoda priėmimo dokumentų pateikimo metu.

Darbuotojo kortelė

Sukurtas modulis tvarkingai pateikti administracijos, specialistų ir kitų darbuotojų pristatymą, kurį apima nuotrauka, kontaktai, darbo laikas, gyvenimo aprašymo bei pareigybių aprašo publikavimą.

Straipsniai

Mokyklos informacijos publikavimui skirtas sprendimas. Funkcionalums leidžia kurti straipsnius, juos kategorizuoti, publikuoti straipsnį pagal datą ir laiką, priskirti ir autorių, ir paskelbėją.

Prisegimo funkcija

Straipsniuose turime sukūrę galimybę prisegti įrašą priekyje sąrašo. Tuomet nepriklausomai nuo datos jis visada yra matomas priekyje.

Autoriai

Funkcionalumas leidžiantis neužmiršti užfiksuoti mokyklos naujienos autoriaus. Autorių sąrašas lengvai importuojamas, o paspaudus ant autoriaus išfiltruojami visi autoriaus straipsniai.

Banerių publikavimo įrankis

Patogus įrankis publikuoti banerius. Galima nusatyti publikavimo datas, stebėti paspaudimų skaičių.

Tekstų redaktorius

Tekstų redaktorius, kurio pagalba keičiamas bene visas svetainės turinys. Formatavimo galimybės gal ir neprilygsta populiariai Word programai, bet galimybių yra išties nemažai, tereikia bandyti jomis pasinaudoti. Skirtingai nei Word, administruojant svetainę svarbu nepersistengti, nes stilius dažnai būna jau sukurtas, o jums tereikia juo pasinaudoti.

Galerijų valdymas

Sukurti sprendimai leidžiantys įterpti įvairių formatų, įvairių kiekių iliustracijas į svetainės straipsnius ar vidinius puslapius iš to paties foto banko. Numatyta ne tik kaip atvaizduoti įprastas galerijas, bet ir kaip tvarkingai įterpti vertikalų renginio plakatą ar susidėti seriją diplomų.

Video valdymas

Sukurti sprendimai leidžianti įterpti pavienius video ar net video galerijas. Galima įterpti video iš Youtube, Vimeo arba naudoti mp4 video formatą.

Nuotraukų kadravimas

Straipnio titulinės nuotraukos iškadravimo funkcionalumas, leidžia kontroliuoti nuotraukos patrauklumą nepriklausomai nuo to kokia ji yra originali.

Lanksti navigacija

Sukurta iš tikrųjų patogi navigacija, kuri leidžia lanskčiai organizuoti vartotojo kelią per interneto svetainę. Sukurti įvairūs papildiniai leidžiantis išvesti navigacijas įvairiose svetainės vietose keltą skirtingų būdų, bei atvaizdavimų.

Atnaujinimų registras

Sukurtas sprendimas leidžiantis patogiau sekti informacijos atnaujinimą.

Prisitaikantis dizainas

Interneto svetainės puikiai atvaizduojama išmaniuosiuose įrenginiuose. 

Atgalinis laikmatis

Interaktyvus laikrodis skaičiujantis laiką atgaline tvarka skirtas iškomunikuoti artėjančius svarbius mokyklos gyvenimo įvykius.

Lentelių formatavimas

Yra galimybė formatuoti lenteles, kurios tvarkingai atrodo ir mažesniuose ekranuose.

Interneto svetainės medis

Būtinas profesionalios interneto svetainės elementas, leidžiantis nepasimesti turinyje.

Pamokų laikas

Sukurtas interaktyvus pamokų laiko tvarkaraštis, kuris realiu laiku rodo kelinta pamoka ar pertrauka yra.

Tvarkaraščio pakeitimai

Svetainės architektūroje numatyta ikonėlė, kuri vienu paspaudimu nuves mokinius į tvarkaračių pakeitimo puslapį.

Šoninė navigacija

Dinamiškas navigacijos sprendimas leidžiantis netik susikurti reikalingą navigaciją, bet ir kiekvieną jos meniu punktą papuošti ikonėle. Ikonėlės parenkamos iš populiaraus Fontawesome ikonėlių rinkinio.

Facebook integracijos

Integruoti sprendimai leidžiantys valdyti kaip atvaizduojamas interneto svetainės turinys pasidalinus juo socialiniame tinkle. Jei mokykla turi savo Facebook paskyrą, galima aktyvuoti tos paskyros reklaminį bloką, su veidukais.

Banerių valdymas

Sukurtas sprendimas leidžiantis publikuoti įvairius banerius, sekti jų parodymų bei paspaudimų skaičių. Patogu ne tik įkelti, paskelbti, bet ir nurodyti datą iki kada publikuoti.

Pranešimų juosta

Funkcionalumas leidžiantis sukurti trumpus pranešimus. Dizaino elementas prie viršutinio meniu prikibusi spalvota juosta dėmesiui patraukti.

Titulinė nuotrauka

Bene svarbiausias įrankis dėmesiui atkreipti. Titulinė nuotrauka gali būti tuščia, su mokyklos šūkiu ar kita ne ilga žinute mokyklos svetainės lankytojams.

Partneriai

Funkcionalumas skirtas skelbti mokyklos rėmėjus, partnerius, draugus ir t.t. Dizaino elementas yra iš logotipų susidedanti juosta apačioje svetainės, prieš didijį apačios meniu.

Lankomumo statistika

Funkcionalumas leidžiantis svetainės administratoriams paprastai matyti svarbiausius lankomumo rodmenis. Lankytojų skaičių ir perverstų puslapių kiekį.

Darbalaukis

Administratoriui draugiškas darbalaukis leidžiantis sklandžiai ir patogiai rasti svarbiausius turinio valdymo funkcionalumus vienoje vietoje.

Paieška

Paieška pagal norimus raktažodžius per visą interneto svetainės turinį.

Automatiniai laiškai

Sukurtas sprendimas, leidžiantis siųsti iš anksto suplanuotus laiškus. Pavyzdžiui sistemos administratoriui apie gautą naujieną per naujienų įkėlimo vedlį.

Grotažymių funkcija

Ši funkcija leidžia susieti tos pačios tematikos turinį iš skirtingų techinių vietų. Pvz. puslapiai+straipsniai

Font awesome ikonėlių serija

Visoje svetainės dizaino aplinkoje naudojome itin kokybišką ir gausią Fontawesome ikonėlių kolekciją.

 • Norite išbandyti?
 • Yra galimybė apžiūrėti siūlomą sprendimą detaliau. Susisiekite ir mes Jums paruošime priėjimą prie demonstracinės svetainės versijos.
 • Kontaktai