Naudinga
Atsiliepimai

Želvos gimnazija

Dėkoju "Webas.lt" už profesionaliai sukurtą Želvos vidurinės mokyklos internetinę svetainę. Jos struktūra yra pritaikyta ugdymo įstaigoms, svetainės turinį nesudėtinga administruoti. "Webas.lt" pasirinkau todėl, kad jau po pirmų pokalbių sutarėme dėl abiems pusėms priimtinos kainos, svetainės dizaino, jos talpinimo į mūsų nurodytą serverį. Malonu buvo bendrauti su Eimantu, kuris konsultavo kaip administruoti svetainės turinį. Kad "Webas.lt" sukurtos svetainės yra profesionalios, rodo Raseinių gimnazijos svetainės apdovanojimas Švietimo ir mokslo ministerijos diplomu (I-oji vieta, nominacija „Gera idėja 2012“). Ačiū už puikų darbą ir malonų bendravimą.

 • Vidas Tavoras Direktorius
Raseinių Šaltinio progimnazija

Kadangi pats šiuo metu administruoju mokyklos svetainę ir kaip naujai pradėjusiam žmogui, tai yra didelis iššūkis. Tačiau Webas.lt specialistas labai puikiai, paprastai sugebėjo paaiškinti, pamokyti, atsiųsti vaizdinę informaciją, nuotraukas, kaip spręsti iškilusias problemas. Juk klaidas, neaiškumus reikia spręsti, taisyti tuojau pat. Tai dar vienas iš privalumų, kad pagalbą gauni beveik tą pačią minutę. Labai lanksčiai išpildo visus sumanymus, kai kuriuos gal ir neįmanomus.

 • Žydrūnas Kapočius Pradinių klasių mokytojas
Josvainių gimnazija

Noriu padėkoti gerb. Eimantui ir jo asmenyje visam kolektyvui, sukūrusiam šiuolaikinę gimnazijos vizitinę kortelę – interneto svetainę. Manome, kad šioje gimnazijos tinklalapio, o tiksliau – gimnazijos visuomeninių ryšių plėtros istorijoje - gimnazija iš viduramžių įžengė į Naujuosius laikus. Įsitikinau, kad tai profesionalai, puikiai išmanantys savo darbą. Malonus bendravimas, greitas reagavimas į visus iškilusius klausimus tiek telefonu, tiek internetu. Dabar mes galime greitai ir paprastai pildyti svetainės turinį. Kantrybės, geranoriškumo gerb. Eimantui, kaip ir idėjų, galima tik pavydėti. Mes labai patenkinti savo pasirinkimu – kokybės ir kainos santykiu.
Linkime Jums gyvuoti ilgus metus!

 • Jūratė Petronienė Direktoriaus pavaduotoja
Raguvos gimnazija

Šiuolaikiška interneto svetainė, atitinkanti informacijos sklaidos poreikius. Turinio valdymo sistemoje yra daug naudingų įrankių, kurių pagalba galima vaizdžiai ir logiškai pateikti informaciją svetainėje. Išskirtinė ir labai patogi navigacijos sistema. Svetainės pildymas pritaikytas vartotojui, patogiai valdoma ir pildoma.Visai mokyklos bendruomenei labai patiko Atgalinis laikmatis ir reklaminiai lapeliai. Įmonės darbuotojai geba suteikti profesionalią pagalbą, patarti, paaiškinti.

 • Diana Grigaliūnienė Informacinių technologijų mokytoja
Marijampolės sav. Mokolų progimnazija

Progimnazijos bendruomenė dėkinga Jūsų šauniai, jaunatviškai ir pozityviai nusiteikusiai komandai už korektišką komunikaciją, už supratingumą ir operatyvumą, atliekant dizaino bei programavimo darbus mūsų svetainėje. Jūsų komanda rado ir pasiūlė įgyvendinti geriausią sprendimo būdą mūsų projektui, kuris atitinka šiuolaikinius standartus ir reikalavimus. Esame labai patenkinti projekto realizavimo eiga ir pačiu rezultatu. Migracijos procesas pavyko labai sklandžiai. Visi darbai vyko pagal planą, nebuvo jokių nesklandumų ar nesusipratimų dėl projekto paleidimo. Rekomenduoju kreiptis į šią profesionalų komandą! Ypač esame dėkingi šio projekto vadovui Eimantui Gardauskui už operatyvią ir efektyvią pagalbą sprendžiant įvairias iškilusias problemas dėl projekto valdymo.

 • Roma Raškevičienė Direktorė
Karoliniškių muzikos mokykla

2019 metais nusprendėme pakeisti mūsų mokyklos interneto svetainę. Norėjome patrauklios, šiuolaikiškos, visus ugdymo įstaigų svetainėms keliamus reikalavimus atitinkančios svetainės. Labai džiaugiamės, kad būtent tokią svetainę mums sukūrė Eimantas Gardauskas ir Svetainesmokykloms.lt kolektyvas. Dirbti su naująja svetaine malonu ir nesudėtinga. Be to, visada galime konsultuotis su svetainės kūrėjais ir gauti operatyvius atsakymus. Dėkojame Jums už nuoširdų darbą ir linkime sėkmės, vykdant naujus projektus.

 • Laima Raubienė Sekretorė
Kauno mokykla-darželis "Rūtelė"

Dėkojame už puikią svetainę atitinkančią visus reikalavimus. Be galo dėkingi esame už nuolatinį komunikavimą bei pagalbą administruojant svetainę. Ačiū, kad nesate abejingi, motyvuoti, įsigilinę į mokymo įstaigų pateikimą ir jų įvaizdžio gerinimą. Su Jumis bendraujant susidūrėme ne tik su puikiais, kokybiškais paslaugų tiekėjais bet ir su puikiais žmonėmis. 

 • Dalia Dūdaitė Informacinių technologijų būrelio vadovė
Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija

Nuoširdžiai dėkojame Svetainesmokykloms.lt kolektyvui, o ypač Eimantui už Eišiškių gimnazijos svetainės kūrimą. Naująją svetainę lengva ir patogu tvarkyti, o iškilus klausimams, kūrėjų komanda visuomet mielai konsultuoja ir padeda.

 

Linkime sėkmės! Rekomenduojame visiems! Ačiū jums!

 • Ana Korkut Mokytoja
Visagino Verdenės gimnazija

Sakoma, kad viskas, kas genialu, yra paprasta. Su WEBU viskas yra paprasta: paprasta įkelti informaciją į svetainę, paprasta (ir malonu) bendrauti, paprasta įveikti iškilusius sunkumus.
Jeigu reikėtų dar kartą rinktis, rinkčiausi Svetainesmokykloms.lt komandą.

Sėkmės Jums! Dėkoju, kad esate.

 • Jūratė Šoliūnaitė Pradinio ugdymo mokytoja
Ignalinos r. Vidiškių gimnazija

Norime padėkoti visam kūrėjams už šiuolaikišką interneto svetainę, kurios turinio valdymo sistema yra labai patogi, lengvai perprantama net ir tam žmogui, kuris neturi ypatingų informacinių technologijų žinių. Taip pat dėkojame ir visam Webas.lt kolektyvui, kuris nuolat geranoriškai bendrauja su mumis kurdami svetainę, siūlo įvairias idėjas, dalina patarimus. Administruojant svetainę, visada galima kreiptis pagalbos - komanda operatyviai padeda išspręsti iškilusias problemas. Svetainesmokykloms.lt - puiki paslauga mokykloms už prieinamą kainą.

 • Dainius Vaitkevičius Matematikos mokytojas
Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija

2015 metais nusprendėme keisti gimnazijos interneto svetainę, pradėjome ieškoti komandos, kuri tai padarytų. Šiandien džiaugiamės savo pasirinkimu, gimnazijos svetainė yra informatyvi, labai patogi naudoti. Autoriai bendradarbiauja ir profesionaliai pataria priimant vienokius ar kitokius sprendimus keičiant interneto svetainę.

 • Audra Samienė Direktoriaus pavaduotoja
Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazija

Dėkojame Webas.lt kolektyvui už kantrybę, išklausymą, patarimus, supratingumą ir profesionalumą, kuriant naująją „Saulėtekio“ progimnazijos svetainę. Buvo malonu ir paprasta bendradarbiauti. Esame patenkinti Jūsų sukurtu virtualiu mokyklos įvaizdžiu. Svetainė moderni, išvaizdi, lengvai administruojama, nesudėtinga ją atnaujinti.
Ačiū gerb. Eimantui už operatyvią pagalbą, už geranoriškas konsultacijas, paslaugumą.
Tegul Jūsų kolektyvui netrūksta idėjų, kantrybės, užsispyrimo siekiant tikslų.

 • Marius Petokaitis Informacinių technologijų mokytojas
Vilniaus Balsių progimnazija

Dėkojame Webas.lt komandai, sukūrusiai šiuolaikiškai Balsių mokyklai pažangią ir profesionalą interneto svetainę. Naujoji svetainė ne tik puikiai atstovauja naujos mokyklos statusui, bet ir skelbia žinutę apie jos vertybes. Sklandus bendradarbiavimas, Webas.lt komandos profesionalumas ir tikslas suprasti, ko iš tiesų reikia mokyklai, leido pasiekti tokį mokyklos bendruomenę džiuginantį rezultatą.

Svetainės administravimo galimybės leidžia lengvai ir greitai papildyti, redaguoti ir keisti turinį, kurti ir plėtoti interneto svetainę pačiam vartotojui. Interneto svetainė žavi dinamiškumu, informatyvumu, spalviniais sprendimais. Be to, labai svarbu – tęstinės svetainės administravimo konsultacijos net ir po svetainės sukūrimo.

Džiaugiamės bendradarbiaudami būtent su Webas.lt komanda!

 • Loreta Kačiušytė - Skramtai Direktorė