Naudinga
Dalyvausime parodoje Mokykla2018

Kas?

8-oji švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2018

PARODA MOKYKLA 2018” – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai. Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.

Kur?

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės nr. 3, 4.

Kada?

Lapkričio 23 d. 10.00 – 18.00 val.
Lapkričio 24 d. 10.00 – 18.00 val.

Ką mes?

Turėsime savo stendą prie "Mokytojų kambario". Kiekvienam susidomėjusiam pristatysime mūsų produkto galimybes, pabendrausime apie jo vystymą ir dar didesnės pridėtinės vertės mokyklai sukūrimą. 

Kviečiame ir labai laukiame - mums bus tai labai nauja patirtis. 

Eimantas

 

  • Ar ši informacija naudinga?
Ankstesnės naujienos