Naudinga
Prisijungimas ir bendrieji principai

Bendrieji principai

Turinio valdymo sistemos veikimas paremtas intuityvumo principais. Visos reikalingos turinio valdymo greitosios nuorodos sukurtos DARBALAUKYJE / DASHBOARD.

Atlikus bet kokius pakeitimus – teksto keitimą, paveikslėlio priskyrimą, būtina šiuos veiksmus patvirtinti spaudžiant ATNAUJINTI / UPDATE arba IŠSAUGOTI / IR IŠEITI SAVE and EXIT, o atlikus įrašų perstūmimo veiksmą būtina paspausti  PERRIKIUOTI /REORDER

Į DARBALAUKĮ grįžtama paspaudus ledkalnio piktogramą.

Į SVETAINESADRESAS.LT patekti galima paspaudus ant VARTOTOJO ikonėlės, VIEW SITE

 

Lengviausias būdas valdyti turinį

Prisijungęs administratorius visuose PUSLAPIUOSE/PAGES ir NAUJIENOSE/NEWS prie antraštės matys du mėlynus brūkšnelius, kurie yra „vartai“ į būtent šios vietos administravimą.  Jūsų puslapyje didžioji dali informacijos sudaro puslapiai ir naujienos.


  • Ar ši informacija naudinga?